درباره انجمن

درباره انجمن واردکنندگان موادغذایی و آشامیدنی

انجمن واردکنندگان موادغذایی و آشامیدنی (FBIA) در سال ۱۳۹۳ به استناد بند (ک) ماده پنج قانون اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و ماده پنج قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار زیر نظر اتاق بازرگانی ایران تأسیس گردید.
انجمن در چهارچوب قوانین موضوعه کشوری و به منظور تسهیل فعالیت های قانونمند اقتصادی و صنفی اعضای خود فعالیت می نماید.
هدف اولیه این مجموعه صنفی پیگیری حقوق اعضاء ، ساماندهی واردات مواد غذائی و آشامیدنی و بهبود فضای کسب و کار است.

اعضای واردکنندگان موادغذایی و آشامیدنی (FBIA)

شرکت های وارد کننده مواد اولیه مورد نیاز صنایع غذایی
شرکت های وارد کننده محصولات غذایی و آشامیدنی آماده مصرف

نیل به اهداف با برنامه ریزی

  • ایجاد کمیته مشورتی با سازمانهای دولتی و نظارتی
  • برگزاری مستمر جلسات اتاق فکر در انجمن
  • طراحی و تولید نشریه انجمن
  • ایجاد و مدیریت کانالهای ارتباطی با اعضاء
  • امکان سنجی برگزاری نمایشگاه اختصاصی

هیئت مدیره

هیئت مدیره FBIA متشکل از ۹ نفر از منتخبین اعضاء و عالی ترین رکن تصمیم گیری پس از مجمع عمومی در انجمن می باشد.

محمد فراهانی

farshchian-ahmadreza

احمدرضا فرشچیان

کورش بهپور

محمد امیری سامانی

علیرضا مناقبی نوائی

فائزه زارع

سارنگ اتحادی

داوود دریانی

Dummy Image

مریم موسوی

بیوگرافی احمدرضا فرشچیان

احمدرضا فرشچیان در سال ۱۳۴۳ در خانواده‌ای اهل تجارت و هنر در تهران به دنیا آمد. پدرش مرحوم محمدعلی فرشچیان از تجار نامدار شهر و از صادرکنندگان بزرگ فرش دستباف ایران بود و عمویش محمود فرشچیان، نگارگری نام‌آشنا.
احمدرضا تحصیلات ابتدایی را در دبستان هدف و دوره راهنمایی را در مدرسه خوارزمی گذراند و همزمان با انقلاب فرهنگی دیپلم خود را از دبیرستان مطهری تهران گرفت و وارد کسب و کار خانوادگی شد. پس از بازگشایی مجدد دانشگاه‌ها در اولین ورودی دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی رشته مدیریت حسابداری پذیرفته شد و همزمان در رشته ادبیات زبان انگلیسی دانشگاه شهید بهشتی مشغول به تحصیل شد.
در ابتدای ورود به عرصه کسب‌و‌کار، به تجارت خانوادگی صادرات فرش پرداخت و پس از چندی علاوه بر صنعت فرش وارد صنعت خشکبار شد و در این عرصه به صورت تخصصی به صادرات تولیدات کشاورزی و خشکبار پرداخت.
فرشچیان در حوزه مواد غذایی، صنایع سلولزی و مواد اولیه کارخانجات و فلزات به امر واردات اشتغال دارد. وی از سال ۱۳۶۱ در زمینه تولید، صادرات و واردات فعال است. شرکت صادراتی فرآورده های شرق میانه را در سال ۷۲ تأسیس کرد و در حال حاضر سه کارخانه در زمینه فرآوری و بسته‌بندی خشکبار را اداره می‌کند.
تا کنون ۷ دوره در سال های ۱۳۸۰ ، ۱۳۸۵ ،۱۳۸۶، ۱۳۸۹ و ۱۳۹۲ عنوان صادرکننده نمونه و صادرکننده برتر کشوری را کسب نموده است. احمدرضا فرشچیان امروزه به بیش از ۸۰ کشور در ۵ قاره صادرات خود را ارسال می‌کند. ادامه…

ahmadreza-farshchian

دبیرخانه

این رکن انجمن به عنوان رابط اصلی و مستقیم بین اعضاء و سایر ارکان نظیر هیئت مدیره، کمیته ها در درون و در برون سازمان ایفای نقش می نماید. دبیرخانه انجمن با استفاده از پرسنل متخصص و مشاوران مجرب در زمینه های مختلف نتایج استراتژی ها ی استخراج شده از سوی تمامی ارکان انجمن را تبدیل به برنامه های عملیاتی مدت دار نموده و به اجرا در می آورد.

Please Enter Your Email

برای ارسال آخرین خبرهای سایت لطفا ایمیل خود را وارد کنید