نحوه تخصیص ارز صنایع سه‌شنبه با حضور وزیر صنعت بررسی می‌شود

نحوه تخصیص ارز صنایع سه‌شنبه با حضور وزیر صنعت بررسی می‌شود 600 415

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: وزیرصنعت،معدن تجارت سه‌شنبه به منظور پاسخگویی به سوال نمایندگان در کمیسیون حضور می‌یابد و مسایل حوزه تخصیص ارز را بررسی می‌کند.

ولی ملکی در تشریح نشست روز یکشنبه ۳۱ تیرماه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، اظهارداشت: در ابتدای جلسه درخصوص اخبار و اطلاعات حوزه کمیسیون صنایع و معادن مباحثی مطرح شد و هرکدام از اعضا نظرات خود را ارائه کردند.
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در ادامه جلسه درخصوص نحوه تخصیص ارز برای واحد‌های تولیدی و صنعتی با حضور”صالح‌نیا” معاون وزیرصنعت،معدن و تجارت،معاون وزیردرمجلس ونماینده‌ای از بانک مرکزی مباحثی مطرح شد،گفت: شیوه تخصیص ارز و مسائل مشکلاتی که واحدهای صنعتی و تولیدی کالاهای گروه‌های ۱ تا ۴ تشریح شد.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نمایندگان عضو کمیسیون نظرات خود را درخصوص تخصیص ارز‌های دولتی ارائه کردند،ادامه داد: ایراد و اشکالاتی که در تخصیص ارز وجود داشته و نگرانی‌هایی که برای واحد‌های تولیدی صنعتی دارد، مطرح شد.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: برای نتیجه‌گیری نهایی مقرر شد؛ روز سه‌شنبه هفته جاری بعد از اینکه وزیر صنعت، معدن و تجارت در کمیسیون صنایع و معادن به منظور پاسخ به سوال نمایندگان حضور پیدا می‌کند؛ مباحث مطرح شده درخصوص نحوه تخصیص ارز به واحد‌های تولیدی ادامه پیدا می‌کند.

نمایشگاه ایران آگروفود 1398 - 2019  Agro Food
مطالب مشابه

ارسال پاسخ

Please Enter Your Email

    برای ارسال آخرین خبرهای سایت لطفا ایمیل خود را وارد کنید