نشست کمیته تخصصی مواد اولیه انجمن

نشست کمیته تخصصی مواد اولیه انجمن 700 260 poweruser

نشست کمیته تخصصی مواد اولیه انجمن

نشست کمیته تخصصی مواد اولیه انجمن واردکنندگان مواد غذایی و آشامیدنی ، عصر روز گذشته یکشنبه ۲۳ دیماه در محل انجمن برگزار گردید.

کمیته تخصصی مواد اولیه انجمن واردکنندگان موادغذایی و آشامیدنی با حضور بالغ بر ۵۰ عضو از مدیران و صاحبنظران این حوزه، این بار میزبان محمدرضا بوترابی، رئیس هیئت مدیره مجمع واردات بود.

در ابتدا محمد فراهانی ضمن خوشامد به حاضرین و میهمان ویژه انجمن از مشارکت مثال زدنی اعضا قدردانی کرد و در ادامه افزود: اقتصاد کشور بدون در نظر گرفتن تجربیات عملی و دانش بخش خصوصی، هرگز نخواهد توانست به پویایی لازم دست پیدا کند.

بوترابی، رئیس هیئت مدیره مجمع واردات پس از قدردانی از دعوت هیئت مدیره انجمن گفت: انسجام و مشارکت اعضای صاحب نام و معتبر انجمن واردکنندگان موادغذایی و آشامیدنی باعث فخر بخش خصوصی است و ما باید قدردان این همراهی و حضور فعال اعضای اینچنینی در این تشکل صنفی باشیم.

فائزه زارع عضو هیئت مدیره انجمن در ادامه به ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته توسط نمایندگان اعضا در بدنه دولتی کشور و مراجع ذیربط پرداخت. در این گزارش ضمن ارائه دسته بندی تخصصی مشکلات طرح شده از سوی اعضا در نشست پیشین کمیته و همچنین نظرسنجی صورت گرفته توسط انجمن از اعضا، به شرح تمام اقدامات از قبیل ملاقات های حضوری هیئت مدیره با وزارتخانه های ذیربط، سازمان غذا و دارو و نیز کمیسیون های اتاق بازرگانی و انجمن های هم عرض پرداخت.

در ادامه این نشست، حاضرین به بحث و تبادل نظر درخصوص بررسی مشکلات موجود و راهکارهای عملیاتی جهت تسهیل، حل و برون رفت از این شرایط پرداختند.

احمدرضا فرشچیان، نائب رئیس هیئت مدیره در پایان پس از جمعبندی نقطه نظرات مدیران و اعضای حاضر از تمامی اعضای انجمن درخواست کرد مشکلات خود را به صورت مکتوب و مستند در رابطه با گمرک، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، سازمان غذا و دارو جهت بررسی و حل به انجمن ارائه نمایند.

از دیگر نتایج این نشست پُر بار ملحق شدن چند تن از مدیران متخصص به هیئت مدیره انجمن در راستای همراهی بیشتر و کمک رسانی به نمایندگان انجمن بود.

شایان توجه است مشارکتِ فعال و مؤثر اعضای انجمن واردکنندگان موادغذایی و آشامیدنی صحه ای بر تلاش بی وقفه هیئت مدیره انجمن در راستای گره گشایی از امور فعالان این حوزه از اقتصاد کشور می باشد و همین امر جهت تداوم برگزاری جلسات تخصصی کمیته های فعال در این نهاد صنفی گردیده است.

خاطر نشان می گردد نشست تخصصی اعضای انجمن جهت بررسی، بحث و تبادل نظر در خصوص قوانین و مقررات، بخشنامه ها، وضعیت و موضوعات مربوطه با مشارکت مدیران و فعالان کلیدی و اثرگذار عضو این تشکل صنفی به صورت ماهانه برگزار می شود.

عدم تصویب FATF باعث سختی تأمین و گرانی مواد اولیه غذایی می‌شود
مطالب مشابه

ارسال پاسخ

Please Enter Your Email

    برای ارسال آخرین خبرهای سایت لطفا ایمیل خود را وارد کنید