روز ملى صنعت و معدن گرامی باد

روز ملى صنعت و معدن گرامی باد

روز ملى صنعت و معدن گرامی باد 700 260

روز ملى صنعت و معدن

بیست و سومین مراسم روز ملى صنعت و معدن

بیست و سومین مراسم روز ملى صنعت و معدن در سالن اجلاس سران با حضور وزیر صنعت، برخى از مقامات کشورى و ریس اتاق بازرگانى ایران در حال برگزارى است.

در این مراسم محمدرضا فیاض، رئیس ستاد برگزارى روز ملى صنعت و معدن ضمن خیرمقدم به صنعتگران، کارآفرینان، رؤساى تشکل ها و مقامات کشورى حاضر، هدف از اعلام روز دهم تیرماه روز ملى صنعت و معدن ، فراهم آوردن فرصتى براى تجلیل و قدردانى از صنعتگران دانست و گفت: هدف از برگزارى این روز مرورى بر دستاوردهاى سال ٩٧ و معرفى صنعتگران، معدن کاران و کارآفرینان برتر است و همچنین در این روز، روز ملى صنعت و معدن دوستان به بیانیه اى مى رسند که در آن انتظارات سال ٩٨مطرح شده است.

روز ملی صنعت و معدن

وى ادامه داد: در این روز جا دارد از خانه صنعت و معدن ایران، نظام مهندسى معدن، اتاق بازرگانى ایران، اتاق تهران، انجمن مدیران صنایع، اتاق اصناف، خانه معدن، کنفدراسیون صنایع و خانه صنعت و معدن جوانان تشکر کنم زیرا برگزارى این مراسم حاصل همکارى تمامى این تشکل ها با وزارت صمت است.

به گفته فیاض، امروز کمیته برگزیدگان ۵۶نفر از صنعتگران و معدنکاران نمونه را از ١۵رشته و در میان انبوهى از برگزیدگان انتخاب خواهد کرد.

وى افزود: در این روز برگزیدگان رشته هاى مختلف صنعتى و معدنى سال ٩٧ معرفى و نقشه راه سال ٩٨ آن ها تدوین خواهد شد. رییس ستاد برگزارى مراسم روز ملى صنعت و معدن گفت: همچنین کتاب برگزیدگان تا پایان امسال به چاپ خواهد رسید.

اخبار مرتبط:

قانون اصلاح قانون صدور چک
مطالب مشابه

ارسال پاسخ

Please Enter Your Email

    برای ارسال آخرین خبرهای سایت لطفا ایمیل خود را وارد کنید