iran-agro-2019

نمایشگاه ایران آگروفود ۱۳۹۸ – ۲۰۱۹  Agro Food

نمایشگاه ایران آگروفود ۱۳۹۸ – ۲۰۱۹  Agro Food 700 260

نمایشگاه ایران آگروفود ۱۳۹۸ – ۲۰۱۹  Agro Food

قابل توجه اعضاء محترم انجمن واردکنندگان موادغذایی و آشامیدنی

به دنبال پیگیری های به عمل آمده در خصوص برگزاری نمایشگاه ایران آگروفود ۱۳۹۸ از تمامی اعضاء محترمی که علاقمند به شرکت در نمایشگاه ایران آگروفود ۱۳۹۸ می باشند، خواهشمند است درخواست شرکت در نمایشگاه ایران آگروفود ۱۳۹۸ را به صورت کتبی و رسمی به دفتر انجمن از طریق ایمیل info@fbia.ir و یا شماره فکس ۲۲۸۶۰۸۰۵ ارسال فرمایند.

در این رویداد ( ایران آگروفود ۱۳۹۸ ) که ۲۸ الی ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ خواهد بود، برآنیم تا بتوانیم با بهره گیری از قدرت چانه زنی جمعی در قالب انجمن، در کم کردن هزینه ها و همچنین ارائه شرایط مطلوب برای اعضای گرانقدر انجمن واردکنندگان موادغذایی و آشامیدنی گامی مؤثر برداریم.

نمایشگاه ایران آگروفود 1398 - 2019  Agro Food

«بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذائی، ماشین آلات و صنایع وابسته – ایران آگروفود ۲۰۱۹» از تاریخ ۲۸ تا ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸ با اخذ مجوز از سازمان توسعه تجارت ایران و با همکاری شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران برای بیست و ششمین سال متوالی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

شایان توجه است با توجه به روزهای پایانی سال و به بمنظور تسهیل و تسریع در کسب نتایج مطلوب برای اعضا انجمن، خواهشمند است درخواست خود را تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ ۲۵ اسفندماه ۱۳۹۷ به صورت کتبی و رسمی به دفتر انجمن از طریق ایمیل info@fbia.ir و یا شماره فکس ۲۲۸۶۰۸۰۵ ارسال فرمائید.

قابل ذکر است به دنبال پیگیری های مستمرِ به عمل آمده در سال ۱۳۹۷ هیئت مدیره انجمن با سازمان توسعه و تجارت در خصوص هزینه نمایشگاه Agro Food در سال ۱۳۹۷، توافقاتی مبنی بر استرداد اضافه پرداختی های شرکت های عضوِ انجمن حاصل گردید؛ و برای نمایشگاه ایران آگروفود ۱۳۹۸ برآنیم تا با حمایت تشکلی و حضور مؤثر اعضا، شرایط مناسب تری برای اعضای شایسته انجمن فراهم آوریم.

نمایشگاه ایران آگروفود ۱۳۹۸

۲۰۱۹  Agro Food

 

ارسال پاسخ

Please Enter Your Email

    برای ارسال آخرین خبرهای سایت لطفا ایمیل خود را وارد کنید