نحوه تخصیص ارز صنایع سه‌شنبه با حضور وزیر صنعت بررسی می‌شود

نحوه تخصیص ارز صنایع سه‌شنبه با حضور وزیر صنعت بررسی می‌شود 600 415

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: وزیرصنعت،معدن تجارت سه‌شنبه به منظور پاسخگویی به سوال نمایندگان در کمیسیون حضور می‌یابد و مسایل حوزه تخصیص ارز را بررسی می‌کند.

ولی ملکی در تشریح نشست روز یکشنبه ۳۱ تیرماه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، اظهارداشت: در ابتدای جلسه درخصوص اخبار و اطلاعات حوزه کمیسیون صنایع و معادن مباحثی مطرح شد و هرکدام از اعضا نظرات خود را ارائه کردند.
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در ادامه جلسه درخصوص نحوه تخصیص ارز برای واحد‌های تولیدی و صنعتی با حضور”صالح‌نیا” معاون وزیرصنعت،معدن و تجارت،معاون وزیردرمجلس ونماینده‌ای از بانک مرکزی مباحثی مطرح شد،گفت: شیوه تخصیص ارز و مسائل مشکلاتی که واحدهای صنعتی و تولیدی کالاهای گروه‌های ۱ تا ۴ تشریح شد.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نمایندگان عضو کمیسیون نظرات خود را درخصوص تخصیص ارز‌های دولتی ارائه کردند،ادامه داد: ایراد و اشکالاتی که در تخصیص ارز وجود داشته و نگرانی‌هایی که برای واحد‌های تولیدی صنعتی دارد، مطرح شد.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: برای نتیجه‌گیری نهایی مقرر شد؛ روز سه‌شنبه هفته جاری بعد از اینکه وزیر صنعت، معدن و تجارت در کمیسیون صنایع و معادن به منظور پاسخ به سوال نمایندگان حضور پیدا می‌کند؛ مباحث مطرح شده درخصوص نحوه تخصیص ارز به واحد‌های تولیدی ادامه پیدا می‌کند.

بانک مرکزی قانون "تسهیل تسویه بدهی بدهکاران" را ابلاغ کرد
مطالب مشابه

ارسال پاسخ

Please Enter Your Email

    برای ارسال آخرین خبرهای سایت لطفا ایمیل خود را وارد کنید