هفدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات در نمایشگاه بین المللی افتتاح شد

هفدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات در نمایشگاه بین المللی افتتاح شد 390 202

هفدهمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات با حضور ۳۰۰ شرکت داخلی و ۱۸ شرکت خارجی از ۱۲ کشور اروپایی و غیر اروپایی امروز افتتاح شد.

عباس قبادی دبیر نمایشگاه شیرینی و شکلات در گفتگو با خبرنگاران گفت: این نمایشگاه در ۳۵ هزار متر مربع برگزار شده است و ما بالغ بر یک میلیون و ۶۰۰ هزار تن تولید شیرینی و شکلات در داخل کشور داریم که ۲۴۰ هزار تن آن صادر می شود.
وی ادامه داد: این میزان صادرات ۷۰۰ میلیون دلار ارز آوری برای کشور به همراه دارد و یکی از صنایع خوب و ارز آور کشور است که در بحث اشتغال زایی نقش مهمی ایفا می کند.

قبادی با اشاره به اینکه بخشی از مشکلات این صنعت به مشکلات مالی این شرکت ها برمی گردد گفت: بخشی از مواد اولیه این صنعت باید وارد شود و به همین دلیل این صنعت با مشکلاتی چون کمبود نقدینگی و مواد اولیه روبرو است که در حوزه بانک ها و صنعت و معدن به آن پرداخته شده است و ما امیدواریم که این مشکلات کمتر شود تا بتوانیم بازارهای خارج از کشور را حفظ کنیم.
وی افزود: در زمینه بسته بندی نیز بسیاری از شرکت ها بسته بندی های شکیلی دارند و ما یکی از بهترین های منطقه در این زمینه به شمار می رویم.

دبیر نمایشگاه شیرینی و شکلات خاطر نشان کرد: ما در زمینه صنعت شیرینی و شکلات حرف های زیادی برای گفتن داریم ولی در معرفی این کالا و این صنعت کوتاهی هایی داریم که باید با برگزاری نمایشگاه در خارج از کشور این مشکلات را برطرف کنیم.

انجمن وارد کنندگان مواد غذائی و آشامیدنی با افتخار میزبان حضور گرم بازدیدکنندگان در هفدهمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات ایران خواهد بود.
از شما همراهان همیشگی دعوت می‌کنیم با بازدید از غرفه انجمن با خدمات این تشکل بزرگ صنفی از نزدیک آشنا شوید.

وعده دیدار ما: محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، سالن میلاد – غرفه شماره c.24
زمان بازدید: ۲۴ الی ۲۷ شهریورماه ۱۳۹۷، ساعت ۱۰ الی ۱۸

حذف فیزیکی کارت بازرگانی
مطالب مشابه

ارسال پاسخ

Please Enter Your Email

    برای ارسال آخرین خبرهای سایت لطفا ایمیل خود را وارد کنید