جلسه رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی

جلسه رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی 800 260

جلسه رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی در نوبت عصر و شب برگزار می شود

عضو هیأت رییسه مجلس گفت: جلسه رأی اعتماد به وزیران پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و راه و شهرسازی در دو نوبت عصر و شب امروز شنبه مجلس برگزار می شود.

علی اصغر یوسف نژاد اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی امروز در نوبت عصر(۱۳ تا ۱۷) و شب(۱۸ تا ۲۱) برای بررسی صلاحیت چهار وزیر پیشنهادی دولت جلسه علنی دارد، البته برای برگزاری نوبت شب مجلس باید از نمایندگان رای گیری شود، که احتمال زیاد نمایندگان با این موضوع موافقت می کنند.

نماینده مردم ساری در مجلس اظهار داشت: در جلسات امروز مجلس، به ترتیب صلاحیت فرهاد دژپسند وزیر پیشهادی امور اقتصادی و دارایی، محمد شریعتمداری وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد اسلامی وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی و رضا رحمانی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت بررسی می شود.

یوسف نژاد ادامه داد: طبق آیین نامه داخلی مجلس، برای بررسی صلاحیت هر وزیر پیشنهادی دولت، مجلس یک ساعت و سی دقیقه فرصت دارد، برای هر وزیر پیشنهادی دو موافق و مخالف هر کدام به مدت ۱۵ دقیقه و در مجموع یک ساعت و وزیر پیشنهادی نیز نیم ساعت فرصت سخنرانی دارند.

وی افزود: در جلسه نوبت عصر امروز مجلس، دکتر حسن روحانی رییس جمهوری به مدت یک ساعت فرصت دارد از وزیران پیشنهادی خود دفاع کند.

یوسف نژاد ادامه داد: وزیران پیشنهادی و نمایندگان موافق یا مخالف می توانند وقت خود را برای صحبت کردن به دیگران نیز اختصاص دهند.

وی گفت: نمایندگان متقاضی موافق یا مخالف هر وزیر پیشنهادی امروز از ساعت ۱۰ تا ۱۳ فرصت دارند که ثبت نام الکترونیکی انجام دهند، سپس در ساعت ۱۳ قرعه کشی صورت می گیرد.

رفع مشکلات رفع تعهد ارزی واردکنندگان
مطالب مشابه

ارسال پاسخ

Please Enter Your Email

    برای ارسال آخرین خبرهای سایت لطفا ایمیل خود را وارد کنید