نشست کمیته تخصصی مواد اولیه انجمن

نشست کمیته تخصصی مواد اولیه انجمن 700 260 poweruser

نشست کمیته تخصصی مواد اولیه انجمن

نشست کمیته تخصصی مواد اولیه انجمن واردکنندگان مواد غذایی و آشامیدنی ، عصر روز گذشته یکشنبه ۲۳ دیماه در محل انجمن برگزار گردید.

کمیته تخصصی مواد اولیه انجمن واردکنندگان موادغذایی و آشامیدنی با حضور بالغ بر ۵۰ عضو از مدیران و صاحبنظران این حوزه، این بار میزبان محمدرضا بوترابی، رئیس هیئت مدیره مجمع واردات بود.

در ابتدا محمد فراهانی ضمن خوشامد به حاضرین و میهمان ویژه انجمن از مشارکت مثال زدنی اعضا قدردانی کرد و در ادامه افزود: اقتصاد کشور بدون در نظر گرفتن تجربیات عملی و دانش بخش خصوصی، هرگز نخواهد توانست به پویایی لازم دست پیدا کند.

بوترابی، رئیس هیئت مدیره مجمع واردات پس از قدردانی از دعوت هیئت مدیره انجمن گفت: انسجام و مشارکت اعضای صاحب نام و معتبر انجمن واردکنندگان موادغذایی و آشامیدنی باعث فخر بخش خصوصی است و ما باید قدردان این همراهی و حضور فعال اعضای اینچنینی در این تشکل صنفی باشیم.

فائزه زارع عضو هیئت مدیره انجمن در ادامه به ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته توسط نمایندگان اعضا در بدنه دولتی کشور و مراجع ذیربط پرداخت. در این گزارش ضمن ارائه دسته بندی تخصصی مشکلات طرح شده از سوی اعضا در نشست پیشین کمیته و همچنین نظرسنجی صورت گرفته توسط انجمن از اعضا، به شرح تمام اقدامات از قبیل ملاقات های حضوری هیئت مدیره با وزارتخانه های ذیربط، سازمان غذا و دارو و نیز کمیسیون های اتاق بازرگانی و انجمن های هم عرض پرداخت.

در ادامه این نشست، حاضرین به بحث و تبادل نظر درخصوص بررسی مشکلات موجود و راهکارهای عملیاتی جهت تسهیل، حل و برون رفت از این شرایط پرداختند.

احمدرضا فرشچیان، نائب رئیس هیئت مدیره در پایان پس از جمعبندی نقطه نظرات مدیران و اعضای حاضر از تمامی اعضای انجمن درخواست کرد مشکلات خود را به صورت مکتوب و مستند در رابطه با گمرک، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، سازمان غذا و دارو جهت بررسی و حل به انجمن ارائه نمایند.

از دیگر نتایج این نشست پُر بار ملحق شدن چند تن از مدیران متخصص به هیئت مدیره انجمن در راستای همراهی بیشتر و کمک رسانی به نمایندگان انجمن بود.

شایان توجه است مشارکتِ فعال و مؤثر اعضای انجمن واردکنندگان موادغذایی و آشامیدنی صحه ای بر تلاش بی وقفه هیئت مدیره انجمن در راستای گره گشایی از امور فعالان این حوزه از اقتصاد کشور می باشد و همین امر جهت تداوم برگزاری جلسات تخصصی کمیته های فعال در این نهاد صنفی گردیده است.

خاطر نشان می گردد نشست تخصصی اعضای انجمن جهت بررسی، بحث و تبادل نظر در خصوص قوانین و مقررات، بخشنامه ها، وضعیت و موضوعات مربوطه با مشارکت مدیران و فعالان کلیدی و اثرگذار عضو این تشکل صنفی به صورت ماهانه برگزار می شود.

اینستکس عملیاتی شد
مطالب مشابه

ارسال پاسخ

Please Enter Your Email

    برای ارسال آخرین خبرهای سایت لطفا ایمیل خود را وارد کنید