پیروزی باشکوه گروه “ائتلاف برای فردا”، نشانگر اعتماد بخش خصوصی

پیروزی باشکوه گروه “ائتلاف برای فردا”، نشانگر اعتماد بخش خصوصی 700 260 poweruser

پیروزی باشکوه گروه “ائتلاف برای فردا”، نشانگر اعتماد بخش خصوصی

پیروزی باشکوه گروه ائتلاف برای فردا

این دوره از انتخابات اتاق بازرگانی، بدون شک یکی از بی سابقه ترین انتخابات اتاق بازرگانی از منظر رقابت میان داوطلبان از زمان تأسیس تاکنون بوده است

 این نتیجه بی نظیر، قاطع و مهم نشانگر اعتماد بخش خصوصی به هدفمندی، انسجام، حق طلبی، مطالبه گری و شایسته سالاری در گروه فرهیخته “ائتلاف برای فردا” است.

این انجمن بر این باور است که تمامی منتخبین شایسته و به حق در این انتخابات با حضور مؤثر خود در پارلمان بخش خصوصی پاسخی شایسته و درخور به اعتماد رأی دهندگان داده و موجبات تداوم و پایداری چنین اعتمادی را نزد آنان فراهم و مستدام سازند.

بدیهی ست چنین هدفی تنها در سایه بهره مندی از خرد جمعی، دانش، تجارب و بینش ارزنده بزرگان، پیش کسوتان و همچنین جوانان خوش فکر و صاحب اندیشه میهن مان دست یافتنی خواهد بود.

انجمن واردکنندگان موادغذایی و آشامیدنی مفتخر است عهد و سهم خود را در مؤفقیت منتخبین در انتخابات ایفا نموده و اکنون در شادمانی این دستاورد به یاد ماندنی خود را سهیم می داند.

پیروزی و مؤفقیت ارزنده تان را در انتخابات هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران صمیمانه تبریک عرض نموده، سربلندی و توفیق روزافزون یکایک شما عزیزان را در مسئولیت جدید از درگاه خداوند متعال آرزومندیم.

بانک مرکزی: شرایط تایید صلاحیت مدیران بانک‌ها اعلام شد
مطالب مشابه

ارسال پاسخ

Please Enter Your Email

    برای ارسال آخرین خبرهای سایت لطفا ایمیل خود را وارد کنید