بهار فرصت دوباره نگریستن به دیروز و امروز است

بهار فرصت دوباره نگریستن به دیروز و امروز است

بهار فرصت دوباره نگریستن به دیروز و امروز است 700 260

بهار فرصت دوباره نگریستن به دیروز و امروز است. بهار یعنی بهتر زیستن و بهتر نگریستن.

بهار فرصت دوباره نگریستن به دیروز و امروز است

حمد و سپاس پروردگار منان را که در سایه الطاف بیکرانش، خانواده بزرگ انجمن واردکنندگان موادغذایی و آشامیدنی مؤفق گردید در سال گذشته به یاری خداوند متعال و همت همکاران صدیق و زحمتکش و سعی و تلاش بی وقفه برای رسیدن به اهداف عالیه خود در جهت بالندگی هرچه بیشتر این تشکل ملی و همچنین ارتقای جایگاه والای انجمنی به عنوان محور اصلی و اساسی فعالیت ها در راستای خدمت رسانی به اعضای گرانبهای خود گام های بلندی بردارد و شاهد دستاوردهای قابل توجه و چشمگیری باشیم و امید که از این پس نیز این روند رو به رشد با تکیه بر پشتوانه ارزشمند حضور اعضای محترم ادامه یابد.

امید است در سالی که در پیش رو داریم این تلاش ها در راستای دستیابی به چشم انداز، حفظ و ارتقای جایگاه برتر انجمن، افزایش کیفیت و رضایتمندی اعضا، پیگیرانه ادامه یابد.

هیئت مدیره انجمن واردکنندگان موادغذایی و آشامیدنی در آغازین روزهای فعالیت کاری سال جدید ضمن تبریک مجدد عید نوروز باستانی و آغاز سال نو، تبریک و تهنیت صمیمانه خود را تقدیم داشته و برایتان در آغازین روزهای فعالیت در سال نو و در این فرصت نو، شوری نو برای ساختن و بهتر زیستن آرزومند است.

هیئت مدیره انجمن واردکنندگان موادغذایی و آشامیدنی خود را بر این عهد استوار می داند که در بهبود فضای کسب و کار اعضای خود از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهد کرد.

 

هیئت مدیره انجمن واردکنندگان موادغذایی و آشامیدنی

پنجم فروردین یکهزار و سیصد و نود و هشت

۹.۴۸ درصد تعهدات ارزی واردکنندگان ایفا نشد
مطالب مشابه

ارسال پاسخ

Please Enter Your Email

    برای ارسال آخرین خبرهای سایت لطفا ایمیل خود را وارد کنید