نتایج انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون‌های تخصصی دوره نهم اتاق ایران

نتایج انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون‌های تخصصی دوره نهم اتاق ایران

نتایج انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون‌های تخصصی دوره نهم اتاق ایران 700 260

نتایج انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون‌های تخصصی دوره نهم اتاق ایران اعلام شد

نتایج انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون‌های تخصصی دوره نهم اتاق ایران

دبیرخانه کمیسیون‌های تخصصی اتاق ایران با انتشار اطلاعیه‌ای نتایج انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون‌های دوره نهم اتاق را اعلام کرد.

انتخابات طی ۲ روز شنبه ۲۶ مرداد و یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ در ساختمان اتاق ایران برگزار شد.

نتایج رای‌گیری هیئت رئیسه کمیسیون‌های دوره نهم اتاق به شرح زیر اعلام شده است.

فهرست اسامی اعضای کمیسیون‌های پیش از این از سوی دبیرخانه کمیسیون‌ها اعلام شده بود.

برای دریافت اسامی اعضای کمیسیون‌های تخصصی اتاق ایران روی نام کمیسیون مورد نظر کلیک کنید:

محمد فراهانی و احمدرضا فرشچیان رئیس و نائب رئیس هیئت مدیره انجمن واردکنندگان موادغذایی و آشامیدنی در کمیسیون تسهیل تجارت و مدیریت واردات به عنوان نمایندگان انجمن حضور دارند.

هئیت رئیسه کمیسیون های تخصصی دوره نهم اتاق ایران

کمیسیون‌ها نام نام خانوادگی  سمت
۱ احداث و خدمات فنی مهندسی محسن چمن آرا رئیس
سادینا آبائی نایب اول
جبار کیانی پور نایب دوم
۲ اقتصاد کلان علی شمس اردکانی رئیس
بهرام سبحانی نایب اول
هیبت اله اصولی نایب دوم
۳ انرژی حمیدرضا صالحی رئیس
آرش نجفی نایب اول
بهزاد محقق حضرتی نایب دوم
۴ بازار پول و سرمایه محسن حاجی بابا رئیس
سیدرضا زیتون نژاد موسویان نایب اول
مجتبی کاروان نایب دوم
۵ بازرگانی داخلی کاوه زرگران رئیس
خسرو فروغان گران سایه نایب اول
سید اسماعیل یزدان پناه نایب دوم
۶ تسهیل تجارت و مدیریت واردات سید محمد جعفری رئیس
محمدرضا فاروقی نایب اول
پرهام رضایی نایب دوم
۷ توسعه پایدار، محیط زیست و آب فرشید شکرخدایی رئیس
محمدرضا مشاهیری نایب اول
حسن فروزان فرد نایب دوم
۸ توسعه صادرات غیرنفتی جمشید نفر رئیس
محمدعلی محمد میرزاییان نایب اول
سید مصطفی موسوی نایب دوم
۹ حقوقی و حمایت‌های قضائی و مقرراتی احمد آتش هوش رئیس
ناصر ریاحی نایب اول
رضا برادران اصفهانی نایب دوم
۱۰ حمل‌ونقل و لجستیک حمید عزت آبادی پور رئیس
رضا رستمی نایب اول
سیدعلی چمنی نایب دوم
۱۱ صنایع ابوالفضل روغنی رئیس
نیما بصیری تهرانی نایب اول
عباس جبالبارزی نایب دوم
۱۲ فناوری ، اطلاعات و ارتباطات محمدرضا طلایی رئیس
عبدالرضا نوروزی نایب اول
ویدا سینا نایب دوم
۱۳ کسب‌وکارهای دانش بنیان افشین کلاهی رئیس
فرزان فردیس نایب اول
محمدعلی چمنیان نایب دوم
۱۴ کشاورزی و صنایع وابسته علی شریعتی مقدم رئیس
امیر یوسفی نایب اول
امیر میران آملی نایب دوم
۱۵ گردشگری و کسب‌وکارهای وابسته علی اکبر عبدالملکی رئیس
مجید پورکائد نایب اول
علیرضا آرحیمی نایب دوم
۱۶ مالیات، کار و تامین اجتماعی محمود تولایی رئیس
جلیل کاربخش نایب اول
اصغر آهنی ها نایب دوم
۱۷ مسئولیت اجتماعی و حاکمیت شرکتی مسعود بنابیان رئیس
محمود اولیایی نایب اول
خیریه نیسی نایب دوم
۱۸ معادن و صنایع معدنی بهرام شکوری رئیس
سجاد غرقی نایب اول
غلام سرور نوتی زهی نایب دوم

 

اخبار مرتبط:

 

اتصال گمرک به سامانه جامع تجارت آغاز شد
مطالب مشابه

ارسال پاسخ

Please Enter Your Email

    برای ارسال آخرین خبرهای سایت لطفا ایمیل خود را وارد کنید