احمدرضا فرشچیان به جمع روسای کمیسیون‌های تخصصی اتاق تهران ملحق شد

احمدرضا فرشچیان به جمع روسای کمیسیون‌های تخصصی اتاق تهران ملحق شد 700 260 poweruser

احمدرضا فرشچیان به جمع روسای کمیسیون‌های تخصصی اتاق تهران ملحق شد

احمدرضا فرشچیان به جمع رؤسای کمیسیون‌های تخصصی اتاق تهران ملحق شد

انتخابات مجدد هیات رئیسه کمییسون کشاورزی و صنایع تبدیلی اتاق تهران برگزار شد

با برگزاری انتخابات مجدد هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی و صنایع تبدیلی اتاق تهران، احمدرضا فرشچیان رئیس این کمیسیون شد.

احمدرضا فرشچیان، جایگزین کاوه زرگران و رئیس کمیسیون کشاورزی و صنایع تبدیلی اتاق بازرگانی تهران شد. پس از آنکه زرگران موفق شد در انتخابات روسای کمیسیون‌های اتاق بازرگانی ایران به ریاست کمیسیون بازرگانی داخلی انتخاب شود، از سمت خود به عنوان رئیس کمیسیون کشاورزی و صنایع تبدیلی اتاق تهران استعفا کرد. او در دوره هشتم، به مدت چهار سال این سمت را در اختیار داشت و در آغاز دوره نهم نیز به همین سمت انتخاب شده بود اما با در اختیار گرفتن مسئولیت کمیسیون بازرگانی داخلی اتاق ایران، از ریاست کمیسیون کشاورزی و صنایع تبدیلی اتاق تهران استعفا داد تا انتخابات مجددی برای تعیین هیات رئیسه این کمیسیون برگزار شود.

در این انتخابات که با حضور و نظارت ناصر ریاحی، عضو هیات رئیسه اتاق تهران برگزار شد، احمدرضا فرشچیان، که پیشتر نایب‌رئیس اول این کمیسیون بود، با رأی کامل همه حاضران (۱۰ رأی) به این سمت انتخاب شد.

احمدرضا فرشچیان، عضو دوره نهم هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران، از سال ۱۳۶۲ تاکنون به عنوان صادرکننده محصولات کشاورزی فعال بوده و به طور تخصصی در زمینه صادرات خشکبار و دانه‌ها مانند پسته، کشمش، خرما و … فعالیت می‌کند و طی سال‌های فعالیتش هفت بار به عنوان صادرکننده نمونه کشور انتخاب شده است.

در انتخابات هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی و صنایع تبدیلی اتاق تهران، علی تقوی‌فر و مهدی معصومی نیز به عنوان دو نایب‌رئیس این کمیسیون شناخته شدند.

هیئت مدیره، دبیرخانه و اعضای انجمن واردکنندگان موادغذایی و آشامیدنی با کمال مسرت و افتخار انتصاب شایسته ی حضرتعالی را که نمایانگر توانایی های‌ ارزشمند و تلاشهای خستگی ناپذیر جنابعالی می‌باشد تبریک عرض می نماید. امید است در سایه الطاف الهی در پیشبرد اهداف عالی مؤفق و سربلند باشید.

بانک مرکزی: کارنامه بازگشت ارز صادراتی
مطالب مشابه

ارسال پاسخ

Please Enter Your Email

    برای ارسال آخرین خبرهای سایت لطفا ایمیل خود را وارد کنید