تمایل آلمان برای همکاری با ایران درحوزه صنایع غذایی

تمایل آلمان برای همکاری با ایران درحوزه صنایع غذایی 700 260 poweruser

تمایل آلمان برای همکاری با ایران درحوزه صنایع غذایی

نمایشگاه بین المللی مواد غذایی آنوگا کلن آلمان

در نمایشگاه بین المللی مواد غذایی آنوگا کلن آلمان مطرح شد: مدیر فدراسیون صنایع غذایی و نوشیدنی آلمان در دیدار با معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان در نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی آنوگا کلن آلمان با اظهار تمایل این کشور برای همکاری بیشتر با ایران در حوزه صنایع غذایی، از پیشنهادات طرف ایرانی در این زمینه نیز استقبال کرد

مدیر فدراسیون صنایع غذایی و نوشیدنی آلمان در دیدار با معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان در نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی آنوگا کلن آلمان با اظهار تمایل این کشور برای همکاری بیشتر با ایران در حوزه صنایع غذایی، از پیشنهادات طرف ایرانی در این زمینه نیز استقبال کرد.

مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در دیدار نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی آنوگا از شرکت‌های آلمانی برای حضور در نمایشگاه های مواد غذایی ایران و تشکل های مرتبط دعوت کرد.

بهمن حسین زاده پیشنهاد برگزاری نمایشگاه اختصاصی ماشین آلات و تجهیزات صنایع غذایی آلمان در سایت نمایشگاهی ایران را نیز مطرح کرد.

اولیور کلش، مدیر فدراسیون صنایع غذایی و نوشیدنی آلمان نیز با اعلام اینکه این کشور به برخی محصولات غذایی و مواد اولیه ایران نیاز دارد، گفت: در این زمینه می توان ارزش افزوده بیشتر برای محصولات ایرانی قائل شد.

گفتنی است هیأت ایرانی متشکل از بهمن حسین زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران، حسین پیرموذن عضو هیات مدیره شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران، مهدی بابا کاظمی سرکنسول ایران در فرانکفورت و مرتضی دیلان مدیر بازاریابی و سرمایه گذاری و مدیر غرفه جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه جهانی آنوگا ۲۰۱۹ آلمان حضور یافتند.

نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی آنوگا معتبرترین نمایشگاه مواد غذایی جهان است که سالانه در شهر کلن با حضور هزاران شرکت کننده از سراسر دنیا برگزار می شود. غرفه جمهوری اسلامی ایران نیز از ۹ دوره قبل در این نمایشگاه حضور یافته و میزبان شرکت های مواد غذایی ایرانی است.

شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران به منظور تسهیل حضور این شرکت ها در نمایشگاه آنوگا فعالیت های اداری لازم را انجام داده و قرار است در جریان آنوگا جلسات B2B با هدف عقد قرارداد بین شرکت های ایرانی و شرکت های خارجی و افزایش صادرات مواد غذایی برگزار شود.

نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی آنوگا ۲۰۱۹ از دیروز ۵ اکتبر همزمان با ۱۳ مهر آغاز به کار کرده و تا ۹ اکتبر یعنی ۱۷ مهرماه ادامه خواهد داشت.

گزارش دهی محرمانه مراجعان به سامانه جامع گمرکی درخصوص عملکرد کارشناسان مجازی+سند
مطالب مشابه

ارسال پاسخ

Please Enter Your Email

    برای ارسال آخرین خبرهای سایت لطفا ایمیل خود را وارد کنید