دوره آموزشی جامع مدیریت منابع انسانی

دوره آموزشی جامع مدیریت منابع انسانی 150 150 poweruser

دوره آموزشی جامع مدیریت منابع انسانی

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران (ITECC) یک دوره آموزشی با عنوان «دوره جامع مدیریت منابع انسانی» برگزار می‌کند.

اتاق بازرگانی تهران در راستای انجام ماموریت‌های خود برای تقویت دانش و توانمندی عملی و کاربردی فعالان اقتصادی و اعضای خود، در نیمه دوم سال جاری یک برنامه‌ آموزشی کامل و متنوع تدوین کرده است. براین اساس نیز یک دوره آموزشی جامع در حوزه مدیریت منابع انسانی با استفاده از اعضای هیات علمی خود برپا کرده است که جملگی مورد تایید موسسه آموزشی WIFI اتریش هستند.

این دوره آموزشی طی۷۲ ساعت برنامه‌ریزی شده و از ۲۲ آبان ماه کلید می‌خورد. روزها و ساعات برگزاری دوره آموزشی جامع مدیریت منابع انسانی، چهارشنبه‌ها ۱۶:۰۰ تا ۲۰:۰۰ و پنجشنبه‌ها ۹:۰۰ تا ۱۳:۰۰ در نظر گرفته شده است.

بر اساس آنچه در اطلاعیه موسسه آموزش اتاق تهران آمده، ۹ سرفصل‌ آموزشی شامل مدیریت استراتژیک منابع انسانی، طراحی ساختار سازمانی، تجزیه و تحلیل و ارزشیابی مشاغل، کارمندیابی، جذب و استخدام نیروی انسانی، توسعه منابع انسانی، مدیریت عملکرد کارکنان، پرداخت یا جبران خدمت کارکنان و رهبری ارتباطات و انگیزش کارکنان در این دوره ارائه می شود.

لازم است توضیح داده شود که در پایان این دوره به فارغ‌التحصیلان، مدرک رسمی معتبر از سوی سازمان فنی و حرفه‌ای و اتاق بازرگانی تهران اعطا می‌شود.

علاقمندان به شرکت در این دوره آموزشی می‌توانند با تکمیل و ارسال فرم ثبت‌نام به آدرس ایمیل edu@tccim.ir آمادگی خود برای حضور در این دوره را اعلام کنند. ضمن این که امکان ثبت‌نام به صورت آنلاین نیز از طریق سایت اتاق تهران نیز فراهم است.

هم‌چنین مخاطبان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۸۸۱۰۷۷۳۲ و ۸۸۱۰۷۷۲۳ تماس بگیرند. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت حضور در این دوره با متقاضیانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل و نهایی کنند.

ملاقات گروه تجاری بزرگ اروپایی با بخش ‌خصوصی ایران
مطالب مشابه

ارسال پاسخ

Please Enter Your Email

    برای ارسال آخرین خبرهای سایت لطفا ایمیل خود را وارد کنید