نشست کمیته تخصصی مواد اولیه انجمن واردکنندگان موادغذایی و آشامیدنی برگزار شد

نشست کمیته تخصصی مواد اولیه انجمن واردکنندگان موادغذایی و آشامیدنی برگزار شد 700 260 poweruser

نشست کمیته تخصصی مواد اولیه

نشست کمیته تخصصی مواد اولیه انجمن واردکنندگان موادغذایی و آشامیدنی

نشست کمیته تخصصی مواد اولیه انجمن واردکنندگان موادغذایی و آشامیدنی عصر روز گذشته یکشنبه ۲۱ مهرماه در محل انجمن با حضور بالغ بر ۳۰ عضو از مدیران و صاحبنظران این حوزه برگزار گردید.

در ابتدا محمد فراهانی رئیس هیئت مدیره انجمن ضمن خوشامد به حاضرین از مشارکت همیشگی اعضا قدردانی کرد و در ادامه افزود: اقتصاد کشور بدون در نظر گرفتن تجربیات عملی و دانش بخش خصوصی، هرگز نخواهد توانست به پویایی لازم دست پیدا کند.

سارنگ اتحادی عضو هیئت مدیره و رئیس کمیته تخصصی مواد اولیه انجمن در ادامه به ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته توسط نمایندگان اعضا در بدنه دولتی کشور و مراجع ذیربط پرداخت. در این گزارش ضمن ارائه دسته بندی تخصصی مشکلات طرح شده از سوی اعضا در تعاملات مستمر اعضا با هیئت مدیره و همچنین جمع آوری اطلاعات حاصله از اطلاعیه ها و مکاتبات صورت گرفته توسط انجمن از اعضا، به شرح تمام اقدامات از قبیل ملاقات های حضوری هیئت مدیره با وزارتخانه های ذیربط، سازمان غذا و دارو و نیز کمیسیون های اتاق بازرگانی و انجمن های هم عرض پرداخت.

در ادامه نشست کمیته تخصصی مواد اولیه انجمن واردکنندگان ، حاضرین ضمن طرح مسائل و معضلات به بحث و تبادل نظر درخصوص بررسی مشکلات موجود و راهکارهای عملیاتی جهت تسهیل، حل و برون رفت از شرایط حاکم پرداختند.

اتحادی در پایان پس از جمعبندی نقطه نظرات مدیران و اعضای حاضر از تمامی اعضای انجمن درخواست کرد مشکلات خود را به صورت مکتوب و مستند در رابطه با گمرک، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، سازمان غذا و دارو و دیگر مراجع ذیربط جهت بررسی و حل به انجمن ارائه نمایند.

شایان توجه است مشارکتِ فعال و مؤثر اعضای انجمن واردکنندگان موادغذایی و آشامیدنی صحه ای بر تلاش بی وقفه هیئت مدیره انجمن در راستای گره گشایی از امور فعالان این حوزه از اقتصاد کشور می باشد و همین امر جهت تداوم برگزاری جلسات تخصصی کمیته های فعال در این نهاد صنفی گردیده است.

خاطر نشان می گردد نشست تخصصی کمیته تخصصی مواد اولیه اعضای انجمن جهت بررسی، بحث و تبادل نظر در خصوص قوانین و مقررات، بخشنامه ها، وضعیت و موضوعات مربوطه با مشارکت مدیران و فعالان کلیدی و اثرگذار عضو این تشکل صنفی به صورت مستمر و منظم برگزار می شود.

تغییر مشتریان کالاهای ایرانی
مطالب مشابه

ارسال پاسخ

Please Enter Your Email

    برای ارسال آخرین خبرهای سایت لطفا ایمیل خود را وارد کنید