آیین تقدیر از واحدهای نمونه استان تهران از منظر استاندارد

آیین تقدیر از واحدهای نمونه استان تهران از منظر استاندارد 700 260 poweruser

آیین تقدیر از واحدهای نمونه استان تهران از منظر استاندارد

آیین تقدیر از واحدهای نمونه استان تهران از منظر استاندارد

با همکاری بخش خصوصی و دولتی در استان تهران از واحدهای نمونه استان تهران از منظر رعایت استاندارد تقدیر به عمل می‌آید

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران و اداره کل استاندارد استان تهران با همکاری انجمن دارندگان نشان استاندارد ایران، طی مراسمی که فردا، یکشنبه دهم آذر ماه در هتل ارم تهران برگزار می‌شود، از واحدهای نمونه استان تهران از منظر رعایت استاندارد در تولید و ارائه خدمات، تقدیر می‌کنند.

این مراسم که هر ساله پس از برگزاری آیین روز ملی استاندارد در محدوده استان تهران و توسط اداره کل استاندارد استان برگزار می‌شود، پس از امضای تفاهم‌نامه همکاری این اداره و اتاق بازرگانی تهران، امسال به صورت مشترک و با همکاری انجمن دارندگان نشان استاندارد برگزار می‌شود و شکل و شمایلی تازه دارد و از اهمیت بالایی برخوردار است.

روز جهانی استاندارد ۱۴ اکتبر است که بر همین اساس هر ساله آیینی با عنوان بزرگداشت روز ملی استاندارد برگزار می‌شود و از واحدهای نمونه در سطح ملی تقدیر به عمل می‌آید. پس از آن نیز بزرگداشت این مراسم در قالب مراسم استانی برگزار می‌شود.

در آیین بزرگداشت واحدهای نمونه استان تهران از منظر رعایت استاندارد، ۱۵ شرکت بخش خصوصی به عنوان واحد نمونه برگزیده شده‌اند، که مورد تقدیر قرار می‌گیرند. هم‌چنین پنج تن از مدیران نمونه کنترل کیفیت، سه آزمایشگاه همکار نمونه، سه شرکت بازرسی نمونه و یک مرکز آموزش نمونه نیز انتخاب شده‌اند که از آنها نیز در این مراسم تقدیر خواهد شد.

در آیین تقدیر از واحدهای نمونه استان تهران از منظر رعایت استاندارد، نیره پیروزبخت رئیس سازمان استاندارد، مسعود خوانساری رئیس اتاق تهران، محمودرضا طاهری رئیس اداره کل استاندارد تهران، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران و جمعی از نمایندگان بخش خصوصی حضور خواهند داشت.

این مراسم روز یکشنبه دهم آذر ماه ۹۸ از ساعت ۸:۳۰ در محل هتل ارم تهران برگزار می‌شود.

امضای الکترونیکی فعالان اقتصادي در سامانه جامع تجارت
مطالب مشابه

ارسال پاسخ

Please Enter Your Email

    برای ارسال آخرین خبرهای سایت لطفا ایمیل خود را وارد کنید