دوره جامع آموزش داوری

دوره جامع آموزش داوری 150 150

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران (ITECC) یک دوره آموزشی با عنوان «دوره جامع آموزش داوری» برگزار می‌کند:

دوره جامع آموزش داوری

نظر به اهمیت روزافزون مساله داوری برای حل اختلافات تجاری بین طرفین قرارداد و جایگزینی آن به‌جای روند فرساینده، زمان‌بر و هزینه‌بر مراجعه به دادگاه، موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران با همکاری مرکز داوری اتاق تهران یک دوره آموزش جامع داوری برای آشنایی مدیران حقوقی شرکت‌های بخش خصوصی و وکلا و کارآموزان وکالت در نظر گرفته است. مدیران حقوقی بنگاه‌های بخش خصوصی در این دوره می‌توانند با الزامات و مزایای داوری آشنا شوند و وکلا، کارآموزان و دانشجویان وکالت نیز می‌توانند مقدمات ورود خود به عرصه داوری را مهیا کنند.

این دوره که مدت آن ۲۷ ساعت آموزشی است، طی روزهای ۱۰، ۱۲ و ۱۹ دی ماه از ساعت ۹ صبح تا ۱۸ برگزار می‌شود. در این دوره اساتید شاخصی چون لعیا جنیدی معاون حقوقی رئیس‌جمهور، عبدالله خدابخشی، مرتضی شهبازی‌نیا، شهرام کیوان‌فر، فریدون نهرینی و احمد همتی تدریس سرفصل‌های آموزشی را برعهده دارند.

شیوه‌های جایگزین حل و فصل اختلافات، مزایای داوری نسبت به دادگاه، اقسام داوری، شرط داوری، جریان داوری از انتخاب داور تا صدور رأی، ابلاغ و اجرای رأی داوری، ابطال رأی داوری، نقش دادگاه در رسیدگی داوری، رأی داوری خارجی و اجرای آن، محدودیت‌های داوری، چشم‌اندازی داوری در داخل و در صحنه‌های بین‌المللی و … از جمله سرفصل‌های تعیین شده برای این دوره آموزشی است.

علاقمندان به شرکت در این دوره آموزشی می‌توانند با تکمیل و ارسال فرم ثبت‌نام به آدرس ایمیل Edu@tccim.ir آمادگی خود برای حضور در این دوره را اعلام کنند. ضمن این که امکان ثبت‌نام به صورت آنلاین نیز از طریق سایت اتاق تهران نیز فراهم است.

هم‌چنین مخاطبان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۸۸۱۰۷۷۳۲ و ۸۸۱۰۷۷۲۳ تماس بگیرند. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت حضور در این دوره با متقاضیانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل و نهایی کنند.

دریافت فرم ثبت‌نام دوره جامع آموزش داوری

ثبت‌نام آنلاین و کسب اطلاعات بیشتر از دوره ها

نشست ویژه
مطالب مشابه

ارسال پاسخ

Please Enter Your Email

    برای ارسال آخرین خبرهای سایت لطفا ایمیل خود را وارد کنید