نشست هم اندیشی در کمیته تخصصی مواد اولیه

نشست هم اندیشی در کمیته تخصصی مواد اولیه 700 260 poweruser

نشست هم اندیشی در کمیته تخصصی مواد اولیه

نشست هم اندیشی در کمیته تخصصی مواد اولیه

نشست کمیته تخصصی مواد اولیه انجمن واردکنندگان موادغذایی و آشامیدنی عصر روز یکشنبه ۱۵  دی ماه در محل انجمن با حضور بالغ بر ۳۰ عضو از مدیران و صاحبنظران این حوزه برگزار گردید.

در ابتدای این نشست هم اندیشی، نمایندگان اعضا در هیئت مدیره به ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته در تعامل با بدنه دولتی کشور و مراجع ذیربط پرداختند. در این گزارش ضمن ارائه دسته بندی تخصصی مشکلات طرح شده از سوی اعضا در تعاملات مستمر اعضا با هیئت مدیره و همچنین جمع آوری اطلاعات حاصله از اطلاعیه ها و مکاتبات صورت گرفته توسط انجمن از اعضا، به شرح تمام اقدامات از قبیل ملاقات های حضوری هیئت مدیره با وزارتخانه های ذیربط، سازمان غذا و دارو و نیز کمیسیون های اتاق بازرگانی و انجمن های هم عرض پرداخته شد.

در ادامه، حاضرین ضمن طرح مسائل و معضلات به بحث و تبادل نظر درخصوص بررسی مشکلات موجود و راهکارهای عملیاتی جهت تسهیل، حل و برون رفت از شرایط حاکم پرداختند.

در پایان این نشست که بیش از دو ساعت به طول انجامید، سه گام اساسی برای اقدام جهت رفع مشکلات کنونی به تصویب حاضرین جلسه رسید.

شایان توجه است مشارکتِ فعال و مؤثر اعضای انجمن واردکنندگان موادغذایی و آشامیدنی پشتوانه محکمی برای تلاش هیئت مدیره انجمن در راستای گره گشایی از امور فعالان این حوزه از اقتصاد کشور می باشد و همین امر جهت تداوم برگزاری جلسات تخصصی کمیته های فعال در این نهاد صنفی گردیده است.

خاطر نشان می گردد نشست تخصصی کمیته تخصصی مواد اولیه اعضای انجمن جهت بررسی، بحث و تبادل نظر در خصوص قوانین و مقررات، بخشنامه ها، وضعیت و موضوعات مربوطه با مشارکت مدیران و فعالان کلیدی و اثرگذار عضو این تشکل صنفی به صورت مستمر و منظم برگزار می شود.

دلا‌ر ۴۲۰۰ تومانی پُرسروصداترین تصمیم ارزی
مطالب مشابه

ارسال پاسخ

Please Enter Your Email

    برای ارسال آخرین خبرهای سایت لطفا ایمیل خود را وارد کنید