جلسه مجمع عمومی انجمن به صورت فوق العاده برگزار شد.

جلسه مجمع عمومی انجمن به صورت فوق العاده برگزار شد. 1032 774 poweruser

جلسه مجمع عمومی انجمن واردکنندگان  مواد غذایی و آشامیدنی به صورت فوق العاده برگزار شد.

جلسه مجمع انجمن

به گزارش روابط عمومی انجمن این جلسه در تاریخ ۲۱/۰۶/۱۴۰۰ در ساعت ۱۴:۳۰ در ساختمان اتاق بازرگانی ایران با حضور جمعی از اعضاء هیئت مدیره و اعضاء انجمن به صورت حضوری و آنلاین با اکثریت اعضاء برگزار گردید.

از موارد قابل طرح به عنوان دستورات جلسه این دوره از مجمع می توان به گزارش عملکرد هیئت مدیره و بازرس، تصویب عملکرد هیئت مدیره و تراز منتهی به سال مالی ۳۰/۱۲/۱۳۹۹ ، انتخاب بازرس اصلی و علی البدل، تصویب ورودیه و مبلغ حق عضویت سالانه،  برنامه بودجه پیشنهادی سال ۱۴۰۰ و انتخاب روزنامه کثیر الانتشار اشاره کرد.

در ابتدا جلسه جناب آقای فراهانی رئیس هیئت مدیره به صورت آنلاین ضمن عرض خیر مقدم از حضور اعضاء در جلسه سپاسگزاری داشتند، سپس جناب آقای فرشچیان نائب رئیس هیئت مدیره انجمن، زمانی را در راستای پرسش و پاسخ اعضا قرار دادند که به سوالات مطروحه پاسخ داده شد.

در ادامه جهت انتخاب رئیس جلسه، ناظرین جلسه و منشی، پس از رای گیری، داوطلبین به شرح زیر انتخاب شدند.

  • جناب آقای فرشچیان با سمت رئیس جلسه
  • جناب آقای ولی با سمت ناظر اول
  • جناب آقای دکتر بهپور با سمت ناظر دوم
  • جناب آقای بهمن اف با سمت منشی

پس از به رسمیت شناختن جلسه، جناب آقای سامانی عضو دیگر هیئت مدیره گزارش عملکرد هیئت مدیره را ارائه نمودند. سامانی در ارائه گزارش خود به ماموریت اعضاء هیئت مدیره، رویکرد های عملیاتی هیئت مدیره اعم از سازماندهی‌های درون سازمانی و برون سازمانی اعضاء هیئت مدیره و فعالیت مسئولیت اجتماعی انجمن از سال گذشته تا کنون اشاره کرد.

پس از تصویب دستور جلسه اول مجمع ( گزارش عملکرد هیئت مدیره)، جناب آقای بهمن اف از اعضاء هیئت مدیره و جناب آقای سلیمی با سمت مدیر مالی انجمن واردکنندگان مواد غذایی و آشامیدنی گزارش مالی و تراز منتهی به سال مالی ۱۳۹۹ را ارائه نمودند. به دنبال آن جناب آقای راسخی (بازرس انجمن) در خصوص تایید گزارش مالی افزود: پس از استعلام های صورت گرفته و رفع ابهامات، گزارش مالی و تراز نامه را با تایید به اعضاء هیئت مدیره تقدیم کرده تا در این راستا، گزارش مالی به رای گذاشته شود. این گزارش با اکثریت آراء مورد تصویب جمع قرار گرفت.

در ادامه جلسه (انتخاب بازرس) مورد بررسی قرار گرفت که داوطلبین جناب آقای داوود دریانی ، جناب آقای حسین راسخی، سرکار خانم مهسا دمیرچی و سرکار خانم فهیمه قیاسی بودند.

جلسه مجمع نتایج ارا بازرس

اسامی منتخبین پس از ثبت آرا به شرح زیر است:

  • بازرس اصلی: جناب آقای داوود دریانی با ۱۹ رای
  • بازرس علی البدل: سرکار خانم دمیرچی با ۵ رای

آقای فرشچیان در ادامه دستورات جلسه به موضوع روزنامه کثیر الانتشار انجمن اشاره کرد که به دنبال آن روزنامه های ابرار و دنیای اقتصاد به رای گذاشته شد. ثبت روزنامه ابرار با اکثریت آرا، مجدد مورد تایید اعضاء انجمن قرار گرفت

در پایان  دستور جلسه پیش بینی بودجه سال ۱۴۰۰ توسط اقای سلیمی ارائه شد و به دنبال آن  میزان حق عضویت و ورودیه از دستورات جلسه با مبلغ سال گذشته به رای گذاشته شد که حق عضویت و ورودیه با اکثریت آرا از سوی حاضرین در جلسه مورد تایید قرار گرفت.

سپس جناب آقای دکتر بهپور با اشاره به اقدامات مسئولیت اجتماعی که از سال گذشته صورت گرفته افزود: درابتدا این کمک ها به بخش درمان و کادر های درمانی بیماری کرونا که حقوق آن ها به تعویق افتاده بود در شهر تهران و شهرهایی مانند کرمان ارائه شد. وی افزود: به دنبال آن تمرکز بیشتری در استان های سیستان و بلوچستان و  استان خراسان شد که کمک های اعضاء انجمن به بخش تجهیزاتی درمانی کرونا در بیمارستان های این استان ها مانند بیمارستان قائم مشهد صورت پذیرفت.

مخالفت دو دولت با افزایش عوارض واردات
مطالب مشابه

جلسه با بررسی و تصویب کلیه موارد به عنوان دستور جلسه در ساعت ۱۶ خاتمه پذیرفت.

ارسال پاسخ

Please Enter Your Email

    برای ارسال آخرین خبرهای سایت لطفا ایمیل خود را وارد کنید